Wzór podania do DNXIII

Awatar użytkownika
Kerovsky

-#admin

Wzór podania do DNXIII

Postautor: Kerovsky » 2015-01-08, 16:22

WYMAGANIA

Podanie zostanie automatycznie usunięte jeśli:
-będzie podany zły link do profilu w grze
-konto gracza nie ma skończonych 10dni
-konto gracz posiada osady na innych koordach niż +/+ (wyjątek jesli Crop założony jest w +/+)

Wojsko:
German =(Jeśli OFF 400% popa/DEF 200%)
Gal = 200% popa
Rzymek = 200% popa

2. OSADY - dla nowych kont (Tygodniowe)
4. OSADY - dla kont zarejestrowanych przed 20.01

AKTYWNA GRA!

WAŻNE

Warunkiem przyjęcia jest też kontrola konta poprzez dodanie mnie jako sitera w grze!

Jeśli podczas kontroli konta zauważę iż są skasowane raporty i wiadomości lub dostęp do wiadomości został ograniczony (zablokowany) natychmiast przerywam kontrole i odrzucam podanie.
To ja decyduje ile trwa kontrola i jak długo chcę by sitt był ustawiony jak zakończę kontrole sam zwolnię slot. Zdjęcie z sitta lub ograniczenie mi sprawdzenia konta też powoduje odrzucenie podania.

1 TEMAT = 1 PODANIE
SCHLUDNIE NAPISANE PODANIE PRZYSPIESZY SPRAWĘ!
W temacie proszę podawać ile dni ma konto (np. 7dni)

Chcesz ukryć niektóre odpowiedzi , np stan wojska - tak by zobaczyl tylko rekrutant?
Nie ma problemu użyj Hide

Kod: Zaznacz cały

WZÓR PODANIA 1.[b]Nick[/b] 2.[b]Link do profilu[/b] 3.[b]Nacja[/b] 4.[b]Data założenia konta[/b] 5.[b]Kordy osad(x|y)[/b] 6.[b]a.Posiadane wojsko (ilość - nazwa)[/b] [b]b.POP[/b] 7.[b]Poziom bohatera oraz obecny rozkład przydzielonych mu punktów[/b] 8.[b]a.Ile czasu dziennie poświęcasz na grę w Traviana?[/b] [b]b.Kupujesz ZM??[/b] 9.[b]Jaki styl gry preferujesz?[/b] 10.[b]Jakie masz doświadczenie w grze (koniecznie podaj jakie serwery, nicki, sojusze, osiągnięcia itd.)?[/b] 11.[b]Czy jesteś atakowany/atakowana przez kogoś z naszego sojuszu? z jakim skutkiem (zgrabione surowce, ubite wojsko, najlepiej skonwertowane raporty).[/b] 12.[b]Czy ktoś spoza naszego sojuszu Cię atakuje? z jakim skutkiem (zgrabione surowce, ubite wojsko, najlepiej skonwertowane raporty).[/b] 13.[b]Znasz kogoś od nas z sojuszu (jeśli tak to kogo)?[/b] 14.[b]Do kogo z naszego sojuszu masz najbliżej?[/b] 15.[b]Sojusze w jakich byłeś/jesteś oraz przyczyny odejścia / chęci odejścia.[/b] 16.[b]Dlaczego chcesz wstąpić do nas?[/b] 17.[b]Pytania kontrolne (nie radzę przepisywać formułek - opisz to swoimi słowami):[/b] a.[b]co to jest FS[/b] b.[b]czym jest i jak wykonuję się kontrę?[/b] c.[b]jak wysyłać ataki synchroniczne?[/b] d.[b]co to są kliny?[/b] 18.[b]Napisz coś o sobie[/b]
Obrazek
Obrazek

stół drewniany nowoczesny

Wróć do „Rekrutacja ( ZAMKNIĘTA ) ”